ďťż
Carl NerevanCarl Nerevan - Wt lip 28, 2009 7:53 am
Imię: Carl Peter Alexander Victor von Nerevan
Rasa: Anioł
Wiek: 472 lata
Wzrost: 186 cm

Krzepa: Bardzo Silny, Wytrwały, Odporny
Zwinność: Bardzo szybki, Precyzyjny
Percepcja: Wyostrzony Słuch, Wyostrzony Wzrok
Umysł: Silna wola, Bystry, Błyskotliwy
Prezencja: Charyzmatyczny

Magia:
Magia Światła- Uczeń; Magia Życia- Uczeń

Cechy specjalne:
Fanatyzm - czym jest ból, strach czy presja w porównaniu do Absolutu i Misji zawierzonej przez Niego? Te uczucia są nieważne i tylko przeszkadzają, więc należy się ich wyzbyć...
Latanie- cecha przyrodzona... Dzięki anielskim skrzydłom jest w stanie latać.

Umiejętności:
  Miecze dwuręczne  [A]
  Uniki [W]
  Demonologia/Angelologia  [W]
  Tropienie [O]
  Wiedza tajemna [W]

Ekwipunek:
  -Święty Miecz (Dwuręczny)- ostrze Anioła. Jest misternie i doskonale wykonane: ostre i bardzo wytrzymałe, a przy tym lekkie i poręczne, dzięki czemu nie utrudnia lotu.
  -Medalion z symbolem przynależności do Najwyższego i Serafinów.

Magiczne przedmioty:
Białe rękawiczki - Na pierwszy rzut oka wyglądają jak zwykły, delikatny wręcz fragment ubioru... Jednak po bliższych oględzinach można na nich dostrzec jakieś napisy, spisane prawdopodobnie w języku Aniołów. Dotyk tych rękawiczek sprawia ból i poparzenia u istot grzesznych, jednak dopiero po "nastrojeniu" wolą na określony typ winy (można ich użyć np. jako wykrywacza kłamstw). Ból i płomienie wywołane w wyniku dotyku są zależne od rozmiaru popełnionego grzechu.

Wygląd
Przede wszystkim: Carl jak na Anioła nie grzeszy urodą. Wiele stoczonych walk i ogólnie niedbalstwo o wygląd zewnętrzny robią swoje, a Carl wyglądem się nie przejmuje (bo po co). Jest wysoki i szczupły, ma krótko przycięte, spłowiałe blond włosy i zielone (obecnie zielono-szare) oczy, które tracą swój niezwykły, anielski blask, natomiast można w nich odnaleźć co innego: surową dyscyplinę i samoograniczenie, lojalność, oddanie i... i tu zależy kim TY jesteś. Możesz odnaleźć tam przyjaźń i zrozumienie, lecz równie dobrze możesz ujrzeć tam nienawiść i wściekłość, a nawet szaleństwo i nostalgię. Jego twarz jest przecięta na lewym policzku paskudną szramą. Skrzydła ma rozłożyste: bije z nich majestat, oraz coś, co można by nazwać fuzją piękna i upiorności. Zazwyczaj jest odziany w czarny płaszcz z postawionym kołnierzem, pod którym znajduje się zwykłe, podróżnicze ubranie (czarne...). Na rękach ma białe rękawiczki, na których widnieją jakieś dziwne napisy.

Charakter
Fanatyczny żołnierz: zdyscyplinowany, nigdy nie kwestionujący rozkazów i wykonujący je z pełnym poświęceniem. Nienawidzi wszelkich wynaturzeń i wszystkiego, co w jego ocenie jest złe. Czyli krótko mówiąc: jest śmiertelnym wrogiem nieumarłych i demonów. W ich obecności nie panuje nad sobą i jest gotów walczyć na śmierć i życie, w "lżejszych" przypadkach: jest po prostu strasznie niemiły. Wobec tych, którzy udowodnią swoją wartość i oddanie jest przyjazny i pełen szacunku: można zawsze na niego liczyć. Dla wrogów jest zimny i bezlitosny.  Jest honorowy i szczery, nigdy nie stosuje obłudy i podstępów. W nieznanym sobie otoczeniu milczy i jest zamknięty w sobie: niech inni gadają. Wtedy on rozpozna, czy są warci zaufania, czy może lepiej mieć na nich oko. Jego największym pragnieniem jest niszczenie wszelkich wrogów Pana Jedynego, oraz obrona Jego Sług. Jest oddany swemu Stwórcy ponad wszystko inne, jest Jego żołnierzem na polu odwiecznej wojny Dobra i Zła.

Historia
Carl Peter Alexander Victor von Nerevan. W Angelologii znany jako jeden z Młodszych Aniołów rzędu Serafinów (prawdopodobnie jeden z najmłodszych Anielskich Duchów Ognia). Uważa się powszechnie, że należy do Armii i zajmuje się eliminacją bytów magicznych oraz ochroną wiernych. Jaka jest prawda?
Carl von Nerevan z pewnością nie został stworzony jako Anioł. Jeszcze nie tak dawne wzmianki historyczne wspominają o "rycerzu z zapałem walczącym w Imię Tego, Który Był, Jest i Będzie" pochodzącym ze starego, szlacheckiego rodu. W rzeczywistości ów rycerz był znany jako fanatyczny dowódca toczący wojny ze wszelakimi wrogami Wiary, demonami, nieumarłymi oraz przeróżnymi bestiami. Pewnego razu jednak wpadł w pułapkę zastawioną przez jednego z Wyższych Wampirów. Cały oddział Carla został wręcz wycięty w pień, zaś on sam śmiertelnie ranny ostał się sam na polu bitwy. Sam... wraz z jego Arcywrogiem, potężnym wampirem, na którego polował już od bardzo dawna. Rycerzowi nie udało się ujść z tego spotkania. Zginął.
Następnym, co zapamiętał było światło. Światło, które było bardzo mocne i potężne, lecz w ogóle nie oślepiało...
Dopiero teraz rozpoczęła się prawdziwa egzystencja Carla. W zamian za swe zasługi został ustanowiony Aniołem, Karzącą Ręką Niebios i został włączony do Armii Najwyższego. Stał się rycerzem wymierzającym sprawiedliwość na wrogach i opiekunem wiernych Najwyższemu. Wypełnia swe zadania z wiarą i fanatyzmem i stara się być skuteczny ponad normę. Ściga nieposłusznych i nagradza uczynnych. Niszczy zło i otula swymi skrzydłami dobro, by te mogło się rozwinąć. To jest jedyny cel jego egzystencji: nic więcej, niż jego Ojciec nie trzyma go na tym świecie. Kocha Go jako wierne dziecię, służy mu jako sługa i walczy dla Niego jako lojalny żołnierz.
Meridion - Pn sie 03, 2009 10:26 am
Nadane tytuÂły:

BoÂży WysÂłannik - za caÂłkowite oddanie siĂŞ sÂłuÂżbie NajwyÂższemu, oraz podjĂŞcie siĂŞ Âścigana upadÂłego anioÂła: Kyrie